Praca

Sprzedawca IT

Nr Ref.: TPIT/12/2015

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • obsługę klienta w sklepie
  • doradztwo w zakresie konfiguracji sprzętu oraz parametrów urządzeń peryferyjnych
  • korespondencję i kontakt telefoniczny z klientem
  • dbanie o wizerunek sklepu

Wymagania

  • znajomość sprzętu komputerowego
  • łatwość nawiązywania kontaktów z Klientem
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu

Oferujemy

  • miłą atmosferę w pracy
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • elastyczne godziny pracy, praca również dla studentów.

Prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV na adres praca@axam.pl
W tytule wiadomości prosimy wpisać: TPIT/
12/2015 oraz imię i nazwisko

Magazynier

Miejsce pracy: śląskie

Nr Ref.: TPMG/12/2015

Opis stanowiska

  • wprowadzanie faktur zakupowych do systemu
  • przyjmowanie towarów na magazyn
  • kompletowanie zamówień
  • sortowanie i przygotowanie towarów do wysyłki

Wymagania

  • studia zaoczne
  • samodzielność i sumienność
  • bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • możliwość zdobycia doświadczenia

Prosimy o przesłanie listu aplikacyjnego oraz CV  na adres praca@axam.pl
W tytule wiadomości prosimy wpisać: TPMG/12/2015 oraz imię i nazwisko

Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.).